Göğüs Nasıl Büyütülür: Göğüs Büyütmek İçin Bitkisel Çözüm

Göğüs Nasıl Büyütülür: Göğüs Büyütmek İçin Bitkisel Çözüm

göğüs büyütmek için bitkisel çözüm
göğüs büyütmek için bitkisel çözüm

Göğüs büyütme yöntemleri:

Göğüs büyütme yöntemleri: Göğüs büyütmenin bitkisel yöntemleri

1. Göğüs büyütmenin bitkisel yolları: Karahindiba kökü

– Karahindiba kökü göğüslerin büyütülmesi için en etkili çözümlerden biridir. Dokuların gelişmesine yardımcı olur.

– Karahindiba kökü çay şeklinde de tüketilebilir. Bunun için bir bardak sıcak suyun içerisine biraz karahindiba kökü tozu konulur. Bir süre demlenmesi için beklenir. Daha sonra süzülür ve çay şeklinde tüketilir.

2. Göğüs büyütücü bitkiler: Yabani yer elması

– Yabani yer elması da göğüslerin büyümesine yardımcı olur. Meme dokusunun büyümesini teşvik eden enzimler içerir.

– Yabani yer elması ezilir ve püre halinde göğüslere uygulanır. Dairesel hareketler ile masaj yapılır. Bir süre bekletilir ve alan ılık su ile durulanır. Uygulama her gün 2 kez düzenli olarak yapılabilir.

3. Göğüs büyüten bitki: Saw palmetto bitkisi

– Saw palmetto bitkisi de önerilen bitkiler arasındadır. Tablet, kapsül ya da çay şeklinde alınabilir. Aynı zamanda içerdiği enzimler ve yağ asitleri ile genel sağlık için de faydalıdır.

– Bir bardak kaynar suyun içerisine bu bitkiden biraz konulur. 10 dakika kadar demlenmesi beklenir. Daha sonra süzülür ve tüketilir. Günde 2 ya da 3 bardak kadar tüketilebilir.

4. Göğüs büyütmenin bitkisel yolları: Buğday tohumu yağı

– Göğüslerin büyütülmesi için buğday tohumu yağı kullanılabilir. Bu yağ ile masaj yapılması doku metabolizması için etkilidir. Bölgede kan akışının artmasına yardımcı olurken aynı zamanda cilt yapısını geliştiren E vitamini de içerir.

– Buğday tohumu yağı göğüslere doğrudan uygulanır. Yaklaşık 10 dakika kadar dairesel hareketlerle masaj yapılır. Ardından ılık su ile durulanır. Bu uygulamanın günde 2 ya da 3 kez düzenli olarak yapılması önerilir.

5. Göğüs büyütmenin bitkisel yöntemleri: Kırmızı yonca

– Kırmızı yonca da göğüs büyütülmesi için önerilir.

– 2 tatlı kaşığı yonca çiçekleri 1 fincan sıcak suya eklenir. Bir süre demlenmesi beklenir. Ardından süzülür ve günde 2 ya da 3 kez çay şeklinde tüketilir.

– Uygulamanın birkaç ay boyunca her gün yapılması önerilir.

6. Göğüs büyütmek için ne yapmalı: Rezene tohumları

– Rezene birçok sağlık sorununda önerilen çözümlerden biridir. Sakinleştirici ve yatıştırıcı özellikleri vardır. Rezene tohumları vücutta östrojen düzeylerinin artmasına yardımcı olur. Doku gelişimini destekler ve flavonoidler bakımından çok zengindir.

– Bir bardak kaynar suyun içerisine biraz rezene otu eklenir. Yaklaşık 10 dakika kadar demlenmesi beklenir. Daha sonra süzülür ve günde birkaç kez tüketilir.

– Alternatif olarak 2 çay kaşığı rezene tohumu bir tavada ısıtılır. İçerisine biraz zeytinyağı da eklenebilir. Ardından bu yağ süzülür ve soğumaya bırakılır. Bu yağ ile göğüsler 5 ila 10 dakika ovulur. Uygulama 2 ay boyunca günde 1 kez yapılmalıdır.

7. Göğüs büyütücü besinler: Çemen otu tohumu

– Çemen otu tohumu da göğüslerin büyütülmesi için önerilir. Progesteron ve östrojen gibi hormonların dengelenmesini sağlar. Çemen, fitoöstrojenik bir bitkidir.

– Bir bardak ılık sütün ya da suyun içerisine biraz çemen otu tohumu eklenerek düzenli olarak tüketilebilir.

– Alternatif olarak çemen otu tohumu yağı ile etkilenen cilt alanlarına masaj yapılabilir. Uygulamanın her gün düzenli olarak yapılması önerilir.

8. Göğüs büyütme egzersizleri

– Düzenli egzersizler de göğüslerin büyümesine yardımcı olabilir. Özellikle duvar itmek, göğüs presleri ve diğer kas sıkılaştırıcı uygulamalar yapılabilir.

– Her gün 30 dakika kadar düzenli egzersiz yapılması tavsiye edilir.

Tüm bu çözümlerin düzenli olarak yapılması göğüslerin büyümesine yardımcı olacaktır. Her gün düzenli olarak masaj yapılmalı ve bu masaj için bitkisel yağlardan faydalanılmalıdır. Düzenli egzersizin de oldukça etkili olduğu unutulmamalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir